aČlánky - Móda a styl

PR články od Vás pro Vás

Aktuální módní trendy, zajímavé kousky oblečení, módní doplňky, kosmetika, nákupy a informace co je zrovna In. To je moda-a-styl.aclanky.cz

Spodní prádlo od historie po součastnost

Ve 20.století přišlo v oblasti dámského spodního prádla doslova k revoluci. Z dlouhých a neforemních bavlněných košilí a nevzhledných živůtků, košilek a podprsenek se vyvinulo krásné a sexy spodní prádlo vládnoucí mnoha střihy a barvami, ze kterých si vybere určitě každá žena to pravé.

Dámské spodní prádlo zaznamenalo jednoznačně největší milník při vzniku podprsenky push-up. Podprsenky push up se staly symbolem 80. a 90. let. Vznik těchto podprsenek uvítaly především ženy s menším poprsím, které tímto opravdu jednoduchým způsobem svůj dekolt přivedly k dokonalosti. Průkopníkem těchto podprsenek byla americká společnost Wonderbra. Tváří této společnosti byla i nádherná česká modelka Eva Herzigová.

Nejenom v oblasti podprsenek přišlo k výrazným změnám. Také dámské kalhotky zaznamenali výrazný vývoj a změny. Z jednoho typu dámských kalhotek je najednou několik a dámy mají opravdu z čeho si vybírat. Kromě klasických kalhotek je trh obohacen o tanga, panty, dámské boxerky a tak dále a dále. Spoustu krásných kousků do našich šatníků nám nabízejí výrobci a dodavatelé spodního prádla.

Spodní prádlo již dávno neplní pouze praktickou funkci, ale také estetickou. Volbou kvalitního a krásného spodního prádla můžete zazářit v jakékoliv situaci.

Kromě kamenných obchodů dnes spodní prádlo nabízí i řada internetových eshopů. Správným změřením své velikosti se nemusíte bát nakupovat spodní na internetu. Mnohdy ušetříte i několik stokorun. Vyzkoušejte kvalitu a spolehlivost na www.skvele-pradlo.cz.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Kosmetika

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*