aČlánky - Móda a styl

PR články od Vás pro Vás

Aktuální módní trendy, zajímavé kousky oblečení, módní doplňky, kosmetika, nákupy a informace co je zrovna In. To je moda-a-styl.aclanky.cz

Vánoční nákupy s Amway

Předvánoční přípravy jsou v plném proudu, nákupní horečka vrcholí, ale někteří z nás stále ještě hledají ten správný dárek pro své blízké. Patříte mezi ty, kteří se tomuto shonu kolem nejoblíbenějších svátků v roce snaží vyhnout a necháváte nákupy na poslední chvíli? Máme pro vás několik zajímavých nápadů, jak JEHO či JI potěšit. Pro milovníky kvalitní kosmetiky a potravinových doplňků představuje <a title=“Amway výrobky“ href=“http://vyrobky.amway-cr.cz“><strong>Amway</strong></a> ze své široké palety několik produktů pro letošní Vánoce.<!–more–>
<h3>Dárek pro NĚHO</h3>
<img title=“Tolsom – Amway“ src=“http://pr-web.cz/wp-content/uploads/Tolsom-Amway-300×227.jpg“ alt=“Tolsom – Amway“ width=“265″ height=“200″ />Speciálně pro muže nabízí společnost <a title=“amway blogspot“ href=“http://amwaycr.blogspot.com“><strong>Amway</strong></a> velmi účinnou řadu kosmetických přípravků <strong>Tolsom</strong>, která pleť vašeho muže ochrání před vysušením a s tím souvisejícím zdrsněním. Dopřejte mu kvalitu, která ho bude každý den hýčkat ve třech krocích: mytí, holení a ochrana. Vašeho muže určitě potěší balíček produktů: Tolsom Čistící pěna na obličej, Tolsom Gel na holení, Tolsom Hydratační pleťové mléko s OF 15. Pokud chcete balíček ještě rozšířit, společnost <a title=“Amway“ href=“http://amway-cr.cz“><strong>Amway</strong></a> nabízí i Tolsom Jemný pleťový gel a Tolsom Osvěžující pleťovou vodu. Produkty Tolsom jsou speciálně vyvinuty pro pánskou pleť.
<h3>Dárek pro NI</h3>
<img title=“ARTISTRY – Amway“ src=“http://pr-web.cz/wp-content/uploads/ARTISTRY-Amway-300×170.jpg“ alt=“ARTISTRY – Amway“ width=“262″ height=“148″ />Každou ženu potěšíte balíčkem výrobků luxusní pleťové kosmetické řady <strong>Artistry</strong>, která jí pomůže dosáhnout mladistvé zářivé pleti. Artistry je speciálně připravená pro náročné ženy milující kvalitu a dokonalost. Rozmazlujte ji od hlavy až k patě a vyberte ze široké škály produktů Artistry Time defiance: Čistící přípravek, Denní intenzivní sérum s regeneračním účinkem, Denní ochranný krém SPF 15, Noční regenerační krém a Oční krém s liftingovým účinkem.  Pro kompletní péči vánoční balíček obohaťte o Artistry Regenerační pleťové mléko, Artistry Esenciální krém na ruce SPF 15 a Artistry Sada péče o nohy. Pod značkou Artistry naleznete i výrobky dekorativní kosmetiky vyvinuté pro nároky moderní ženy.
<h3>Dárek pro OBA</h3>
<a href=“http://pr-web.cz/wp-content/uploads/Amway-Nutrilite4.jpg“><img title=“Amway – Nutrilite“ src=“http://pr-web.cz/wp-content/uploads/Amway-Nutrilite4.jpg“ alt=“Amway – Nutrilite“ width=“235″ height=“177″ /></a>Darovat někomu zdraví je tím nejlepším dárkem, který si může každý z nás přát. Společnost Amway nabízí širokou škálu potravinových doplňků řady <strong>Nutrilite</strong>, které vytvořil tým výživových expertů v souladu s nejmodernějšími technologiemi. Vybírat můžete z Multivitaminů a Multivitaminů s minerály, Antioxidantů, ale i bylinných přípravků, jejichž blahodárné účinky jsou známy po řadu generací.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*